SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
210 000 €
(1 826 € / m²)
Verkauf
3
1
115 m²
Grad Senj

schlafzimmer3
wohnung115 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Na prodaju je etažirani stan u prizemlju kuće, ukupne površine 115 m², smješten na lijepoj i mirnoj lokaciji, nedaleko mora i drugih sadržaja

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Grad Senj
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

JO-DA nekretnine d.o.o.

Marina Mudrovčić