SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
1 100 000 €
(11 111 € / m²)
Verkauf
3
2+
99 m²
Grad Rijeka

schlafzimmer3
wohnung99 m²
badezimmer2+
aufzugJa
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Jedinstvena nekretnina, useljiva bez dodatnih ulaganja!

Prodaje se stan (111,92 m2) na prvom katu kuće koja posjeduje vlastitu okućnicu (cca 1800 m2)...

Andere
Alter des Angebots: 121Tage
Aktualisiert: 105Tage

Ortschaften

Grad Rijeka
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Four nekretnine d.o.o.

Lucijan Uravić