SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
156 000 €
(3 714 € / m²)
Verkauf
2
1
42 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

schlafzimmer2
wohnung42 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Prodaje se stan 42 m2 na Podmurvicama.
Nalazi se na mirnoj lokaciji, a opet na pješačkoj udaljenosti od svih bitnih sadržaja potrebnih za svakodnevni ...

Andere
Alter des Angebots: 343Tage
Aktualisiert: 340Tage

Ortschaften

Podmurvice, Grad Rijeka
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Remax centar nekretnina

Vjeran Šaina