SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
339 000 €
(4 238 € / m²)
Verkauf
3
1
80 m²
Grad Crikvenica

schlafzimmer3
wohnung80 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Na prodaju je potpuno namješten stan u Crikvenici, smješten na 1. katu, ukupne stambene površine 80,65 m2. Ova nekretnina odličan je izbor za miran ob...

Andere
Alter des Angebots: 30Tage
Aktualisiert: 30Tage

Ortschaften

Grad Crikvenica
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Relax nekretnine d.o.o

Gordan Butković, mag.oec.