SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
186 368 €
(6 426 € / m²)
Verkauf
2
1
29 m²
Grad Crikvenica

schlafzimmer2
wohnung29 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na prodaju je apartman smješten na iznimno traženoj lokaciji u Crikvenici, udaljen svega 700 metara hoda od mora i plaže, te 300 metara od samog centr...

Andere
Alter des Angebots: 41Tage
Aktualisiert: 41Tage

Ortschaften

Grad Crikvenica
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Relax nekretnine d.o.o

Gordan Butković, mag.oec.