SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
352 500 €
(3 176 € / m²)
Verkauf
3
1
111 m²
Grad Crikvenica

schlafzimmer3
wohnung111 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Na prodaju je etaža u prizemlju smještena u slikovitom Dramlju, samo 200 metara od mora. Ova prostrana nekretnina obuhvaća površinu od 111,50 m2 te se...

Andere
Alter des Angebots: 420Tage
Aktualisiert: 419Tage

Ortschaften

Grad Crikvenica
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

No.1 Nekretnine

Sandro Vrsalović