SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
390 000 €
(3 939 € / m²)
Verkauf
3
1
99 m²
Sveti Sidar, Grad Cres

schlafzimmer3
wohnung99 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Na otoku Cresu, u sklopu suvremene novogradnje smještene svega 300 metara od obale, nalazi se ovaj funkcionalan i atraktivan dvosobni stan u prizemlju...

Andere
Alter des Angebots: 420Tage
Aktualisiert: 302Tage

Ortschaften

Sveti Sidar, Grad Cres
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

My Adriatic d.o.o.

Igor Popović