SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
259 000 €
(3 278 € / m²)
Verkauf
2
1
79 m²
Λήμνου, Δήμος Αγίου Δημητρίου

schlafzimmer2
wohnung79 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Σε ήσυχη και προνομιακή τοποθεσία στον Άγιο Δημήτριο, διατίθεται προς πώληση εξαιρετικό διαμέρισμα 79 τ.μ., 1ου ορόφου, κατασκευής 2006, σε προσεγμένη...

Elektrisch
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Λήμνου, Δήμος Αγίου Δημητρίου
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Remax Plus