SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
134 900 €
(2 998 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
45 m²
бул. Сливница, Варна

schlafzimmeratypical
wohnung45 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ЕКСКЛУЗИВНО! ЕРА Варна Тренд предлага за продажба двустаен, югозападен, завършен до ключ апартамент с бонус голяма тераса, в новопостроена сграда пред...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

бул. Сливница, Варна
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЕРА ВАРНА ТРЕНД