SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
359 000 €
(1 951 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
184 m²
Кюстенджа, Варна

schlafzimmeratypical
wohnung184 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Представяме ви четиристаен апартамент в новострояща се луксозна сграда пред Акт 15. Жилището е разположено в малка бутикова сграда и има следното разп...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Кюстенджа, Варна
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА