SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
112 238 €
(1 247 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
90 m²
Golden Sands, Варна

schlafzimmeratypical
wohnung90 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

АДРЕС продава двустаен обзаведен апартамент в град Варна, к.к. 'Златни пясъци'. Апартаментът има площ 90 м2 и включва дневен тракт с кухненска част, с...

Andere
Alter des Angebots: 58Tage
Aktualisiert: 17Tage

Ortschaften

Golden Sands, Варна
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АДРЕС