SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
157 000 €
(1 554 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
101 m²
Иван Кацарски, Варна

schlafzimmeratypical
wohnung101 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Продаваме светъл и просторен, двустаен апартамент, разполагащ със собствен двор. Застрoената площ е 66,59м2, които са усвоени по възможно най - добри...

Andere
Alter des Angebots: 64Tage
Aktualisiert: 15Tage

Ortschaften

Иван Кацарски, Варна
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

УНИВЕРСИ