SUPA24
328 419 €
(2 737 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
120 m²
София

schlafzimmeratypical
wohnung120 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ с площ от 120.30 m?/ Застроена площ - 97.32 m?. Изложение: запад-север. За улеснение се прилага схема на имота! Има възможност за ...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИМОТЕКА