SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
162 000 €
(2 656 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
61 m²
Хъшове, София

schlafzimmeratypical
wohnung61 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Предлагаме за продажба двустаен апартамент в ж.к. Разсадника, разположен в нова тухлена сграда с модерна визия и отлично качество на строителството! И...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Хъшове, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИМОТИ ВАСИЛЕВ ТМ