SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
170 000 €
(2 000 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
85 m²
Добротич, София

schlafzimmeratypical
wohnung85 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Продаваме светъл и функционален 3-стаен апартамент с отлично разпределение: Уютен и светъл хол с тераса Две непреходни спални Отделна, н...

Andere
Alter des Angebots: 10Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

Добротич, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ