SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
155 998 €
(2 437 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
64 m²
Кап. Иван Златев, София

schlafzimmeratypical
wohnung64 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Реф. 013463 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба двустаен апартамент в жк. Люлин 5, гр. София. Основни параметри: - Тип ...

Andere
Alter des Angebots: 14Tage
Aktualisiert: 14Tage

Ortschaften

Кап. Иван Златев, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

БАС ПРОПЪРТИС