SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
243 713 €
(2 278 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
107 m²
Никола Станчев, София

schlafzimmeratypical
wohnung107 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

БЕЗ КОМИСИОННА ЗА КУПУВАЧ.
Предлагаме за продажба партерен двустаен апартамент в Сграда 1, от луксозния жилищен комплекс АВА ГАРДЪН, намиращ се в южна...

Andere
Alter des Angebots: 44Tage
Aktualisiert: 44Tage

Ortschaften

Никола Станчев, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ФЕНДОРА