SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
183 163 €
(1 552 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
118 m²
Черни Дрин, София

schlafzimmeratypical
wohnung118 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Фърст Естейтс, част от Keller Williams, Ви представя светъл и добре организиран тристаен апартамент. Жилището (с обща площ 118.17 кв.м) разполага с пр...

Andere
Alter des Angebots: 44Tage
Aktualisiert: 44Tage

Ortschaften

Черни Дрин, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

КЕЛЪР УИЛЯМС ЦЕНТЪР