SUPA24
434 767 €
(2 041 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
213 m²
Брезовица, София

schlafzimmeratypical
wohnung213 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Жилищният комплекс разполага с 204 апартамента и ателиета с функционални разпределения и панорамни гледки към града и планината, които се очаква да бъ...

Andere
Alter des Angebots: 58Tage
Aktualisiert: 36Tage

Ortschaften

Брезовица, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИМОТЕКА