SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
191 000 €
(2 032 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
94 m²
Никола Станчев, София

schlafzimmeratypical
wohnung94 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Агенция за недвижими имоти Имотен Център България Ви предлага просторен тристаен апартамент във висококачествено строителство в Малинова Долина. ЮГ...

Andere
Alter des Angebots: 82Tage
Aktualisiert: 41Tage

Ortschaften

Никола Станчев, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021