SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
180 000 €
(1 224 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
147 m²
Поп Андрей, Шумен

schlafzimmeratypical
wohnung147 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Номер на обява: HZ4698 Имоти Томов представя на Вашето внимание просторен четиристаен апартамент с площ от 147 кв.м в района на Пожарната. Жилището е...

Andere
Alter des Angebots: 84Tage
Aktualisiert: 78Tage

Ortschaften

Поп Андрей, Шумен
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИМОТИ ТОМОВ