SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
108 800 €
(1 377 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
79 m²
Киев, Русе

schlafzimmeratypical
wohnung79 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ЕРА Имоти Надежда предлагаме на Вашето внимание четиристаен апартамент със страхотно разпределение, разположен в един от най-търсените и комуникативни...

Andere
Alter des Angebots: 30Tage
Aktualisiert: 30Tage

Ortschaften

Киев, Русе
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЕРА ИМОТИ НАДЕЖДА