SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
153 000 €
(2 550 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
60 m²
Черковна, Поморие

schlafzimmeratypical
wohnung60 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви предложи, Двустаен апартамент с АКТ 16 в гр. Поморие Намира се в близост до всички удобства: хранителни мага...

Andere
Alter des Angebots: 30Tage
Aktualisiert: 30Tage

Ortschaften

Черковна, Поморие
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ-ИЗТОК