SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
55 900 €
(1 553 € / m²)
Verkauf
1
1
36 m²
Афродита, Несебър

schlafzimmer1
wohnung36 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ID 34232450 Цена: 55 900 евро Населено място: Слънчев бряг Стаи: 1 Обща площ: 36.38 кв.м Етаж: 1 Такса поддръжка: 0 евро годишно Етап на строителство:...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Афродита, Несебър
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ОАЗИС