SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
54 900 €
(1 830 € / m²)
Verkauf
1
1
30 m²
1-ва, Несебър

schlafzimmer1
wohnung30 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Код на офертата: 1125 ГОЛДИМА Естейтс продава едностаен апартамент с обща площ от 30,10 кв. м. в к. к. Слънчев бряг. Състои се от всекидневна със зо...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

1-ва, Несебър
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ГОЛДИМА ЕСТЕЙТС