SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
68 000 €
(1 046 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
65 m²
1-ва, Несебър

schlafzimmeratypical
wohnung65 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Търсите идеалното място за почивка или инвестиция? Предлагаме ви 3-стаен апартамент в Слънчев бряг, само на 4 км от морето. С площ от 63 м², разположе...

Andere
Alter des Angebots: 9Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

1-ва, Несебър
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ПРЕМИЕР