SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
78 500 €
(981 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
80 m²
1-ва, Несебър

schlafzimmeratypical
wohnung80 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Искате ли да притежавате свой собствен рай на морето? Продава се двустаен апартамент в атрактивен комплекс в Слънчев бряг! С площ от 68,57 кв.м, имотъ...

Andere
Alter des Angebots: 27Tage
Aktualisiert: 27Tage

Ortschaften

1-ва, Несебър
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ПРЕМИЕР