SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
63 900 €
(1 826 € / m²)
Verkauf
1
1
35 m²
Chaika, Несебър

schlafzimmer1
wohnung35 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Apartmán o celkové ploše 40 - m² se nachází ve druhém podlaží a je navržen tak, aby maximálně využil každý metr prostoru. Otevřená dispozice umožňuje ...

möbliert
Alter des Angebots: 40Tage
Aktualisiert: 40Tage

Ortschaften

Chaika, Несебър

Öffentliche Einrichtungen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva