SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
62 000 €
(1 192 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
52 m²
Георги Раковски

schlafzimmeratypical
wohnung52 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

!!! ЕКСКЛУЗИВНО ОТ Адрес недвижими имоти!!! Предлага за продажба тухлен апартамент гр. Димитровград, в кв. Славянски, разположен на трети етаж в поддъ...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Георги Раковски
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - ХАСКОВО