SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
116 999 €
(1 581 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
74 m²
Царевец

schlafzimmeratypical
wohnung74 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

оф.23755 ТОП ЛОКАЦИЯ! СВОБОДЕН ПАРКИНГ! Предлагаме Ви да закупите ПРОСТОРЕН ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ с намиращ се в един от най- предпочитаните квартали з...

Andere
Alter des Angebots: 8Tage
Aktualisiert: 8Tage

Ortschaften

Царевец
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ