SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
66 412 €
(1 145 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
58 m²
Драгойна

schlafzimmeratypical
wohnung58 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Агенция за недвижими имоти МИРА предлага за продажба двустаен апартамент в Панорама Парк 1 , разположен в един от най-предпочитаните райони на Хаск...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Драгойна
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИМОТИ-МИРА