SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
139 990 €
(2 000 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
70 m²
Остромила

schlafzimmeratypical
wohnung70 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент, разположен в жк. Остромила. В близост се намират търговски обекти, спирки на гр...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Остромила
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ТИТАН ПРОПЪРТИС