SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
148 999 €
(1 192 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
125 m²
Аурелия

schlafzimmeratypical
wohnung125 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Равда, първа линия море, просторен обзаведен тристаен на 50 метра от плаж Олимпийски надежди, Оазис (Oazis), разположен на 4-ти (непоследен) етаж с пл...

Andere
Alter des Angebots: 8Tage
Aktualisiert: 8Tage

Ortschaften

Аурелия
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЗАРЕВО БЪЛГАРИЯ