SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
147 000 €
(1 598 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
92 m²
6-ти Септември

schlafzimmeratypical
wohnung92 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 466 или 032 586 956 и цитирайте референтния номер на имота: Plv 90216. Отговорен брокер: Стефан ...

Andere
Alter des Angebots: 6Tage
Aktualisiert: 6Tage

Ortschaften

6-ти Септември
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС ПЛОВДИВ