SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
225 568 €
(2 325 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
97 m²
Царевец

schlafzimmeratypical
wohnung97 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

(ОФЕРТА-9235) АКРОНА ИМОТИ има удоволствието да Ви представи **изключително стилен и модерен 2-стаен апартамент**, ново строителство, разположен в еди...

Andere
Alter des Angebots: 10Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

Царевец
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ