SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
162 075 €
(1 574 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
103 m²
Петър Шилев

schlafzimmeratypical
wohnung103 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Явлена Пловдив Ви предлага в продажба тристаен апартамент в нова сграда, с висок клас материали, модерна визия, вътрешен двор с високо ниво на озеленя...

Andere
Alter des Angebots: 43Tage
Aktualisiert: 43Tage

Ortschaften

Петър Шилев
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ