SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
124 352 €
(1 594 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
78 m²
Елин Пелин

schlafzimmeratypical
wohnung78 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Двустаен апартамент с обща квадратура:77,72 m? Чиста площ:65,66 m? Дворно място:79,62 m? , Жилището се състои от хол с кухненски бокс, спалня , едн...

Andere
Alter des Angebots: 59Tage
Aktualisiert: 59Tage

Ortschaften

Елин Пелин
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ