SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
68 950 €
(1 499 € / m²)
Verkauf
1
1
46 m²
Цар Симеон

schlafzimmer1
wohnung46 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Представяме Ви уникална възможност да закупите студио/апартамент в България, разположен в живописния град Банско, област Благоевград. Този функционале...

Andere
Alter des Angebots: 64Tage
Aktualisiert: 6Tage

Ortschaften

Цар Симеон
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

РЕМАКС ОЛ СИЙЗЪНС