SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
211 088 €
(1 611 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
131 m²
Капитан Райчо Николов

schlafzimmeratypical
wohnung131 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Оферта 64768 - Тристаен апартамент в Христо Смирненски Предлагаме тристаен апартамент в един от най-предпочитаните райони на Пловдив - кв. Христо Сми...

Andere
Alter des Angebots: 79Tage
Aktualisiert: 79Tage

Ortschaften

Капитан Райчо Николов
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ