SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
37 047 Kč
(73 Kč / m²)
Pronájem
1+1
507 m²
مرسى دبي

místnosti1+1
plocha47 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Best Deal I Marina View I Multiple ChequesFully-furnished and Spacious Studio Apartment in Marina Star, Dubai Marina. Contemporary design, stunning vi...

Zařízený
Stáří nabídky: 44 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

مرسى دبي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Place Real Estate Dubai

Nitch Claire Lao