SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
60 723 Kč
(741 Kč / m²)
Pronájem
2+1
82 m²
Avinguda Adolfo Suárez, Palma

místnosti2+1
plocha82 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Tento výjimečný 117 m² byt nabízí úžasné výhledy na moře a přístav a má orientaci na východ, díky čemuž je prostor zaplaven přirozeným ranním světlem....

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Avinguda Adolfo Suárez, Palma
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

John Taylor Palma de Mallorca