SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
21 177 Kč
(347 Kč / m²)
Pronájem
3+1
61 m²
Kompozytorów, Kraków

místnosti3+1
plocha61 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Do wynajęcia 62 metrowe mieszkanie z dużym balkonem oraz komórką i miejscem postojowym w garażu podziemnym położone przy ulicy Wizjonerów na osiedlu M...

Podlaží:
2. podlaží z 7
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Kompozytorów, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Monika Rytter