SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 930 Kč
(342 Kč / m²)
Pronájem
1+1
32 m²
Strēlnieku iela

místnosti1+1
plocha32 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Latvia, Riga, Strelnieku street. Front building, restored building, well-maintained greened courtyard, indoor courtyard, a number of parking places, ...

Zařízený
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Strēlnieku iela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

"City Real Estate" Ltd.

Helvijs