SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
45 396 Kč
(493 Kč / m²)
Pronájem
3+1
92 m²
Avenida 1, San Rafael

místnosti3+1
plocha92 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Set within the vibrant and highly walkable Escazú Village community, this 93-square-meter condo offers a seamless blend of comfort, modern design, and...

Ostatní
Stáří nabídky: 133 dní
Aktualizováno: 88 dní

Lokalita

Avenida 1, San Rafael
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Costa Rica