SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
29 147 Kč
(448 Kč / m²)
Pronájem
3+1
65 m²
Zagreb

místnosti3+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

LOKACIJA:

Predivan potpuno novi stan površine 65 m2, nalazi se u Botincu, cca. 25 min vožnje od centra grada, 15-ak min od Američke internacionalne š...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Angelus nekretnine d.o.o.

Marijana Vuksanić