SUPA24
4 858 Kč
(243 Kč / m²)
Pronájem
1+1
20 m²
Korzo, Grad Rijeka

místnosti1+1
plocha20 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Iznajmljujemo sobu na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Medicinskog fakulteta. Soba se nalazi u novgradnji sa četiri sobe u stanu, etažno plinsk...

Ostatní
Stáří nabídky: 481 dní
Aktualizováno: 418 dní

Lokalita

Korzo, Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Elite nekretnine Rijeka

Julija