SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
45 893 Kč
(413 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
111 m²
Itajaí

místnostiAtypický
plocha111 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

AMORES DA BRAVA - PRAIA BRAVA, ITAJAÍ
 
Venha conhecer o Apartamento dos seus sonhos no edifício Amores da Brava!
 

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Itajaí
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Brava Norte Imobiliária