SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 980 Kč
(200 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
50 m²
Rua Itajobi, Cotia

místnostiAtypický
plocha50 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excelente oportunidade para quem busca conforto, praticidade e boa localização. Apartamento com 2 quartos bem distribuídos, 1 banheiro, sala e cozinha...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rua Itajobi, Cotia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

CRISTIANE NUNES VALOSIO