SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 700 458 Kč
(39 367 Kč / m²)
Prodej
2+1
94 m²
ถนนพระเมตตา, ตําบลป่าตอง

místnosti2+1
plocha94 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A spacious 94 sqm two bedroom, two bath condo with nice city views for sale in Patong Beach. Situated on the 5th floor, this unit has new kitchen flo...

Zařízený
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

ถนนพระเมตตา, ตําบลป่าตอง
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Siam Real Estate