SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 724 792 Kč
(77 851 Kč / m²)
Prodej
1+1
35 m²
Rim Hat Road, ตําบลกมลา

místnosti1+1
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This new Kamala development of 1 and 2-bedroom apartments has a proven development team with a track record of success in Phuket and beyond. By focus...

Zařízený
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rim Hat Road, ตําบลกมลา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Siam Real Estate